Чому датчик це важливо?
+380 (67) 469-53-32
+380 (67) 469-53-32
Безкоштовна консультація
RU
UA RU EN
Питання та поради
Чому датчик це важливо?

Датчик перетворює сигнал в одній формі енергії в іншу форму енергії. Датчик передає та приймає відбиті ультразвукові сигнали, які є основним джерелом даних для створення ультразвукових зображень. Власна технологія перетворювачів дає чудову клінічну ультразвукову візуалізацію.

Портфель датчиків ALPINION включає звичайну п'єзокераміку, композитний ПЗТ та новітні монокристалічні матеріали. Монокристалічний матеріал виробляє широкосмугову частотну характеристику і підвищену чутливість, що дозволяє використовувати його в гармонічному зображенні з мінімальними втратами акустичного сигналу. Це призводить до більш рівномірного широкосмугового зображення та, таким чином, пропонує користувачеві зображення з більшою роздільною здатністю.

Компанія ALPINION подолала історичні інженерні та прикладні обмеження в обробці делікатних і дорогих монокристалічних перетворювальних матеріалів завдяки унікальному та фірмовому процесу виготовлення. Завдяки високоефективному монокристалічному датчика ALPINION, користувачі отримують широкосмугові зображення з незрівнянною чутливістю.

Завдяки унікальній та інноваційній технології обробки монокристалічного датчика, ALPINION створив найбільший монокристалічний опуклий датчик, який коли-небудь виготовлявся, і перший у світі 3D / 4D датчик, виготовлений з монокристалічного матеріалу.

Монокристалічний датчик характеризується більш високою ефективністю перетворення енергії та більшою чутливістю, ніж звичайні п'єзокерамічні матеріали. Отже, монокристалічні датчики можуть створювати більшу рівномірність та сильніше проникнення.

Увага до ергономічного дизайну поширюється на гнучкий кабель і легку ручку, які є стандартними для всіх перетворювачів ALPINION.

Керуючись вимогами замовника, ALPINION здійснив наступне:

Ергономічний дизайн дизайн з гнучким кабелем підтримує безболісні маніпуляції з зап'ястям під час зображення.

Маркування.

Флуоресцентні мітки на датчику дозволяють користувачам легко ідентифікувати ідикатор датчика в умовах слабкого освітлення.

3D / 4D датчики.

Легкі 3D / 4D датчики з покращеною точністю деталей, долаючи обмеження розміру та труднощі виготовлення.

Crystal Signature™ характеризується значно більшою ефективністю перетворення енергії, ніж звичайні п'єзокерамічні матеріали, що забезпечує більшу рівномірність та чутливість. У поєднанні з унікальними технологіями виготовлення фірмова технологія Crystal Signature ™ дає кращі зображення, зменшуючи виробничі витрати.

MicroFit™ технології призвели до менших і легких перетворювачів з кращою ергономічністю, що знижують стомлення оператора.

Особлива увага приділяється кабелю датчика, який є найлегшим і гнучким в ультразвуковій промисловості, ще більше зменшуючи навантаження на оператора.

Якість зображення зберігається в будь-яких умовах за допомогою жорстких і надійних роз'ємів, які використовують найновішу технологію мікроз’єднання мікроз’єднань.

SensitiView™ технології

CSA ™ генерує збагачений очищений сигнал з активною електронікою з високоякісних п'єзоелектричних матеріалів.