Поради для довгострокової служби обладнання
+380 (67) 469-53-32
+380 (67) 469-53-32
Безкоштовна консультація
RU
UA RU EN
Поради для довгострокової служби обладнання
1. ПРОЧИТАЙТЕ ІНСТРУКЦІЮ КОРИСТУВАЧА
Кожна машина надається з керівництвом (інструкцією) оператора / користувача, тому знайдіть час, щоб прочитати його. Навіть якщо у вас є досвід роботи з ультразвуковими апаратами - може бути, навіть з цієї конкретної моделлю - все одно прочитайте. Там міститься безліч інформації, яка розповість вам, як чистити, обслуговувати і експлуатувати машину, щоб вона прослужила довго.
2. ВИКОРИСТАННЯ АПАРАТ ПРАВИЛЬНО
Правильне використання машини допоможе підтримувати її в хорошому стані і уникнути багатьох проблем. Непідготовлене або неправильне використання може пошкодити важливі елементи системи і знизити ефективність машини. Натискання клавіші занадто сильно не зламає її в перший раз, але з часом вона буде зношуватися і в кінці кінців зламається. Не тягніть за шнури і кабелі неправильно; завжди тримайте їх якомога ближче до з'єднання. Уникайте перекручування, так як це може пошкодити дроти всередині.
3. ОЧИЩАЙТЕ МАШИНУ ЩОДЕННО
Ультразвукові машини і пов'язані з ними периферійні пристрої та системи потребують регулярного очищення для оптимальної продуктивності. Обов'язково протирайте машину від пилу в кінці кожної зміни. Це не займе багато часу, щоб пил не накопичувався і не проникав в важливі частини машини і викликав проблеми. Датчики зазвичай мають рекомендовану процедуру очищення і / або дезінфекції. Оскільки вони вступають в контакт з пацієнтами, дуже важливо, щоб вони очищалися ретельно і щодня.
4. ПРИДІЛЯЙТЕ ОСОБЛИВУ УВАГУ ДАТЧИКАМ
Як згадувалося вище, датчик вступає в контакт з пацієнтами, тому дуже важливо підтримувати його в чистоті і стані. Почніть з перевірки контактів на роз'ємі датчика. Також перевірте підключення кабелю, щоб переконатися у відсутності потертих зон і відкритих дротів. Імовірність ураження електричним струмом невелика, але не ризикуйте.
5. ДЕЗІНФЕКЦІЯ ДУЖЕ ВАЖЛИВА
Якщо будь-яка частина машини стикається з будь-якими рідинами, негайно протріть її, але тільки за допомогою спеціальних засобів. Це особливо важливо для систем користувальницького інтерфейсу і монітора. Це області, до яких технічний фахівець буде звертатися щодня, тому виключіть будь-яку можливість зараження інфекційним захворюванням і дотримуйтесь усіх процедур.