Будьте впевнені - обирайте найкращі аналізатори!
+380 (67) 469-53-32
+380 (67) 469-53-32
Безкоштовна консультація
RU
UA RU EN
Питання та поради
Будьте впевнені - обирайте найкращі аналізатори!

Використання автоматичного біохімічного аналізатора А15 надасть Вам ряд переваг над застосуванням напівавтомату:

  1. Автоматизація процесів дозування, термостатування, маніпуляцій з пробою пацієнта, зчитування і отримання результатів зводять до мінімуму ймовірність впливу людського фактору на кінцевий результат.
  2. Еволюція лабораторії, збільшення конкурентоздатності і престижу закладу.
  3. Автоматизація будь-яких лабораторних процесів дуже важлива для отримання сертифікату ISO та при акредитації лабораторії.
  4. Собівартість тесту при використанні автоматичного аналізатора А15 на 60% менша, ніж при використанні будь-якого півавтоматичного аналізатора. Автомат використовує до 300 мкл реактиву на тест, півавтомат – 500 мкл/тест.
  5. Максимальна продуктивність автоматичного аналізатора А15 – 150 тестів за годину, півавтомата – до 60 т/год.
  6. При використанні напівавтоматичного приладу всі тести проводить лаборант. При використанні автоматичного приладу – лаборант може виконувати інші завдання клінічної діагностики, наприклад – працювати з гематологічним аналізатором чи інше.
  7. Автоматичний аналізатор А15 та напівавтоматичний аналізатор BTS-350 можуть працювати автономно або повністю підключаються до LIS (лабораторної інформаційної системи). Рекомендуємо використовувати LIS для автоматизації та стандартизації всіх процесів лабораторної діагностики.