Хірургія вуха. Що обрати: ендоскоп чи мікроскоп ?
+380 (67) 469-53-32
+380 (67) 469-53-32
Безкоштовна консультація
RU
UA RU EN
Питання та поради
Хірургія вуха. Що обрати: ендоскоп чи мікроскоп?

Ендоскопічна хірургія вуха – це новітня методика проведення хірургічнихвтручань на органах слуху, що активно впроваджується у всьому світі. У деякихвипадках ендоскопічна операція може призвести до менш інвазивної операції, якаможе бути повністю проведена через вушний канал. Ендоскоп - це один із двох інструментів, які хірургиможуть використовувати для візуалізації порожнини вуха під час операції. Іншийінструмент - спеціалізований мікроскоп.

Мікроскопи використовуються в отології понад сімдесят років. Вони здатнідобре збільшувати мілкі структури та мають хороше освітлення. Хірургічнімікроскопи – це громіздкі, великі прилади вагою близько 100 кг. Лінза такогомікроскопа має знаходитися на певній відстані від місця, де лікар проводитьвтручання. В результаті, інші предмети чи структури органу, що знаходяться міжмісцем втручання та лінзою, можуть блокувати поле огляду. Інколи, при використанні хірургічного мікроскопудоводиться робити додаткові розрізи у вусі за для збільшення поля огляду місцявтручання.

Ендоскоп – ще один тип пристроїв, що може допомогти хірургам візуалізувативухо. Він має форму вузької трубки з оптичною системою всередині. Ендоскопможна розмістити дуже близько до місця втручання (до 30 разів ближче чим привикористанні мікроскопа). Оскільки ендоскоп вузький, він може використовуватисяу важкодоступних місцях без необхідності додаткового втручання для покращенняогляду. Також, ендоскоп забезпечує широкий панорамний вид, тоді як мікроскопзабезпечує більш вузький вигляд.

Зважаючи на всі переваги та недоліки, ендоскопія – нова технологіяпроведення хірургічних втручань, що активно розвивається у всьому світі.Німецька компанія MGB активно працює над створеннямвисокоякісної оптики з мінімальним діаметром оптичної трубки. Широкийасортимент відеооб’єктивів та потужних джерела світла допомагають якісновізуалізувати місце втручання. Обираючи ендоскопічне обладнання компанії MGB, виобираєте якість та надійність, що підтверджена більше ніж 100-річним досвідом.