22.07.21 Всеукраїнський Медичний Саміт м. Київ
+380 (67) 469-53-32
+380 (67) 469-53-32
Безкоштовна консультація
RU
UA RU EN
Новини
21.07.2022
22.07.21 Всеукраїнський Медичний Саміт м. Київ

22.07.21 відбувся масштабний захід — Всеукраїнський Медичний Саміт, де компанія «Медігран» виступила як партнер.

Захід зібрав кращих експертів медичної галузі, власників компаній та управлінців, головних лікарів, які вже мають чи хочуть вести власний бізнес та стартаперів, які лише у пошуках своєї ніші.

Компанія «Медігран», як спонсор заходу, представила на стенді різноманітний спектр медичного та стоматологічного обладнання від кращих світових виробників. А саме:

HEINE Optotechnik (Німеччина) – світовий лідер у виробництві діагностичних інструментів, що існує вже понад 75 років та репрезентована в більш ніж 120 країнах світу.

З обладнанням:

ALPINION (Південна Корея) – інноваційні ультразвукові діагностичні системи, що забезпечують ідеальне рішення завдяки чудовим характеристикам візуалізації та потужному програмному забезпеченню.

З обладнанням:

 • УЗД система E-CUBE 8
 • УЗД система на базі планшету - minisono

IVORY (Італія) - виробник стоматологічних наконечників «Made in Europe»

 • стоматологічні наконечники та мікромотори
 • DenMat (США) – інноваційні стоматологічні продукти

 • cтоматологічні матеріали (системи відбілювання, травильний гель, склоіномери, цементи, рідкі композити, композитні матеріали, матеріали для виготовлення тимчасових конструкцій, кондиціонери для кераміки, корегуючі матеріали та інше)
 • Хочемо щиро подякувати організаторам заходу Бізнес конструктор та всім учасникам за можливість чудово та з користю провести час в колі своїх!

  До нових зустрічей!

  Схожі новини
  21
  Липня
  Всеукраїнський медичний саміт
  21
  Липня
  Контролю якості Prevecal Veterinary