Бренд ендоскопічного обладнання, який вам потрібен
+380 (67) 469-53-32
+380 (67) 469-53-32
Безкоштовна консультація
RU
UA RU EN
Анонси
20.07.2022
Бренд ендоскопічного обладнання, який вам потрібен

Ендоскопія є одним з сучасних методів дослідження внутрішніх органів. Термін «ендоскопія» походить від двох грецьких слів: endon – «всередині», skopeo – «дивлюся», «досліджую».

Ендоскопи - прилади, за допомогою яких проводиться дослідження. Ендоскопічне обладнання використовується в хірургії, урології, гінекології, гастроентерології, пульмонології та інших областях медицини.

Німецька компанія MGB Endoskopische Geräte GmbH Berlin є однією з найперших виробників медичного обладнання в Європі. З назвою цього бренду пов'язаний цілий напрямок сучасної хірургії, і більшість ендоскопічних операцій в Європі проводиться із застосуванням пристроїв MGB.

Спочатку свого існування MGB орієнтувалася лише на випуск діагностичного обладнання, але з часом почала виготовляти інструменти для малоінвазивної хірургії. Сьогодні німецька компанія може запропонувати наступне обладнання: 

  • ендоскопічні камери;
  • джерела світла;
  • інсуфлятори;
  • електрохірургічні апарати;
  • помпи;
  • жорсткі ендоскопи та інструменти для лапароскопії, урології, гінекології.

Зважаючи на велику конкуренцію на ринку, німецький виробник ендоскопічного обладнання має ряд переваг, які змушують вибирати саме обладнання цього виробника:

  1. Постійне впровадження нових технологій та матеріалів, що дозволяє гнучко використовувати інструменти та матеріали в будь яких умовах.
  2. Велика точність збірки обладнання, що дозволяє оцінити якість обладнання та мати гарантію роботи на довгі роки. Продукція компанії збирається на фірмовому заводі MGB.
  3. Можливість формування готових комплексів та, в разі потреби, використовувати їх в інших областях ендоскопії при цьому не впливаючи на якість та точність проведення операції.

Обираючи компанію MGB, Ви обираєте обладнання високої якості для проведення малоінвазивної діагностики та хірургічних втручань.

Схожі новини
21
Липня
Представляємо оптичний коагулометр СОА Х від BioSystems
Не пропустить найвигіднішу пропозицію цього року! Представляємо оптичний коагулометр СОА Х від іспанського виробника Biosystems S.A., що впродовж 35 років розробляє продукти для діагностики In Vitro!
21
Липня
Контролю якості Prevecal Veterinary